Helista meile: 601 1556

Soojuspumbad

 Img_Weltrekord_gross_01

Veel täiendavaid tõendeid OCHSNER tehnoloogia juhtimise kohta kinnitas paar nädalat tagasi Soojuspump Testing Centre Buchs (Šveits). Rekord COP 4,4 (EN14511) ja 4,7 (EN255) mõõdeti soojuspumbaga GMLW 14 pluss * (soojusallikas õhk) Leiad tulemusi WPZ koduleheküljelt www.wpz.ch.

* Koos VHS Split välisosaga

Logo

OCHSNER Wärmepumpen GmbH asutati aastal 1978 ja firmat on algusest peale iseloomustanud energiateadlikkus, eesrindlikkus ja uuenduslikkus. OCHSNER on üks esimesi Euroopa tööstuslikke soojuspumpade tootjaid ja täna on firma üks selle tööstusharu rahvusvahelsi tehnoloogialiidreid. Tootmine toimub ainult Austrias ja Saksamaal.

Aastakümnete pikkuse kogemuse ning teadus- ja arendustöö tulemuseks on aina tõhusamad soojuspumbad, mis on äärmiselt kasutajasõbralikud. Maas, vees ja õhus on praktiliselt piiramatud talletunud päikeseenergia varud.

Taastumatute maavarade säästlik kasutamine ning heitmete vähendamine peaks olema meie kõigi ühiseks eesmärgiks. Firma OCHSNER visiooniks  on anda oma panus kohaliku ja globaalse energiatuleviku lahendusse, kasutades ümbritsevast keskkonnast saadavat energiat. Tänu ümbritseva keskkonna soojuse optimaalsele kasutamisele on OCHSNER soojuspumbad kasutajale kõige säästlikum kütte- ja jahutussüsteemi valik nii nüüd kui tulevikus.

Firma OCHSNER asutati juba 1872. aastal Sileesias. Tootmine piirdus algul seadmete ja pumpadega.

Aastatel 1946 kuni 1992 oli Linzi tehas tuntud oma tehniliste saavutuste poolest tööstuslike pumpade ja kompressorite vallas. Tähtsamateks klientideks olid rahvusvahelised ehitusettevõtted ning ka USA merevägi ja NASA.

Kompressorite tootevalik hõlmas nii kolb- kui kruvikompressoreid võimsusega kuni 500 kW.

Alates aastast 1992 on Karl Ochsner ja tema meeskond keskendunud ainult soojuspumpade sektorile. Karl Ochsner juhib ettevõtet tegevdirektorina koos oma poja Karl Junioriga. 2012 aasatal sai firma 140-aastaseks.